Вступне слово

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!

Дорогі відвідувачі нашого сайту, Ви маєте можливість прочитати статті, послухати проповіді та роздуми над вічними істинами  православного священника Миколая Гелетюка, який уже впродовж 27 років служить у багатоконфесійному Коршеві та є настоятелем старовинного храму «Успіння Пресвятої Богородиці» с.Коршева Коломийського району Івано-Франківської області. Окрім богослужінь у храмі, священник проводить уроки для дітей церковно-приходської школи та уроки недільної школи по вивченню Святого Письма для дорослих парафіян, а також духовні бесіди з молоддю у Коршівському Аграрному ліцеї. Між  парафіянами   благодійно  розповсюджується інформаційно-пізнавальний вісник «Промінь надії» та видавалася впродовж 15-років щомісячна газета «Світ духовності», засновником і редактором якої є священник Миколай Гелетюк.   
                
Пропонуємо Вашій увазі радіопрограми, які звучали на обласному радіо та телепрограми на обласному телебаченні «Галичина». 

 Протоієрей Миколай Гелетюк є автором 5-х книг:
  1. «Вивчаючи та досліджуючи Святе Письмо». 2000 р.
  2. «Ісповідування заради спасіння». 2005 р.
  3. «Духовні бесіди з парафіянами». 2011 р.
  4. «Боже Слово – живе і діяльне» (проповіді). 2014 р. 
  5. «Особливості пастирського служіння». 2018 р.          
Деякі матеріали з цих книг  ви матимете можливість прочитати на інтернет-сторінці.


Просимо Ваших молитов та духовної підтримки, щоби в такий спосіб проповідувати  Слово Боже та збуджувати у людських серцях любов до Творця.

СЛАВА БОГОВІ ЗА ВСЕ!